تاریخ رونمایی مدل های بهار و عید ۱۳۹۷

مدل های لباس بچه گانه در چه تاریخی در سایت و کانال تلگرامی کدخدانت قرار میگیرند ؟

به اطلاع همه مشتریان عزیز و همه فروشندگان لباس بچه گانه میرساند که خرید و سفارش مدل های خارجی پوشاک بچه گانه از کشور های مبدا چین و تایلند در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۶ انجام شده است . از انجایی که کدخدانت بیشتر مدل های مورد انتخاب خود را از پایه به صورت سفارشی انتخاب میکند باید به این نکته توجه داشت که تا ۲۰ روز آینده همه مدل های سفارشی اماده شده و از کشور مبدا به کشور ما ارسال میشود . طبق برنامه ریزی انجام شده میتوان گفت در تاریخ ۱۵ دی میتوان از جدیدترین مدل های بهاره و شب عیدی لباس بچه گانه رونمایی کرد .

مدل هایی که در قسمت تولیدی لباس بچه گانه کدخدانت برای فروش بهاره درنظر گرفته شده اند از هم اکنون در خط تولید قرار گرفته و تا بیست روز آینده در قسمت پخش عمده لباس کدخدانت قرار خواهند گرفت . مدل های پوشاک بچه گانه که در قسمت تولیدی لباس کدخدانت در دست تولید هستند بیشتر مدل های ست بچه گانه را تشکیل میدهند .

در اینجا سوال مطرح میشود که کدخدانت در فصل فروش بهاره لباس بچه گانه بیشتر چه مدل هایی را عرضه میکند ؟

مسولین خرید لباس بچه گانه با هدف تامین همه مدل های مورد نیاز یک فروشنده لباس بچه گانه اقدام به خرید میکنند و تا جایی که امکان داتشته باشد تنوع مورد نیاز یک فروشگاه لباس بچگانه را در معرض فروش قرار میدهند .

در فصل فروش بهاره لباس بچه گانه آخرین مدل های خارجی و ایرانی شلوار های دخترانه و پسرانه در دو کیفیت کتان و لی عرضه میشود . سعی شده تنوع مدل های بلوز و شومیز های دخترانه مجلسی بیشتری برای فروش انتخاب شود . مدل های کت اسپرت و مجلسی دخترانه و پسرانه هم از قلم نیافتاده و در تنوع مختلف عرضه میشود .

 

به اشتراک بگذارید :