نحوه اعتماد به خرید اینترنتی از کدخدانت

قبل از خرید اینترنتی از کدخدانت چگونه صددرصد مطمین باشید که محصولات خریداری شده در اسرع وقت به شما تحویل میشود . بعد از مطالعه کامل این صفحه شما علاوه بر اطمینان کامل به سایت عمده فروشی لباس کدخدانت میتوانید همه سایت های اینترنتی معتبر را به راحتی بشناسید .

همه مطالب این صفحه را میتوانید از سایت های پلیس فتا , سازمان صنعت و معدن و سازمان فرهنگ و ارشاد یا با تماس با این سازمان ها استعلام دریافت کنید .

۱ کدخدانت دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره است .

۲ کدخدانت دارای نشان ملی ( رسانه های دیجیتال ) است .

۳ شماره حساب بانکی کدخدانت دارای اعتبار و سابقه بالای ۸ ساله است .

۴ کدخدانت دارای گواهینانه امنیتی SSL میباشد .

۵ آدرس محل کسب و شماره تماس کدخدانت توسط وازارت صنعت تایید شده است .

۶ کدخدانت دارای دفتر اداری در تهران و فروش حضوری در جزیره قشم است .

در پایین به صورت کامل ۶ نکته بالا را توضیح میدهیم .

نماد اعتماد دو ستاره کدخدانت

علاوه برثابقه ۸ ساله کدخدانت در امر فروش حضوری و اینترنتی لباس , کدخدانت دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از سازمان صنعت و معدن است . این نماد بعد از بررسی های کامل از سوی وزارت صنعت و معدن و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین کشور اعطا میشود . هر کسب و کار دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این وزارتخانه قرار دارد . همچنین نماد اعتماد فقط به سایت های دارای مجوز امنیتی ssl هستند اهدا میشود.

تصویر مجوز نماد اعتماد دو ستاره کدخدانت را در پایین ملاحضه میکنید .

لطفا برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید .

نحوه استعلام اصالت نماد اعتماد دو ستاره

قدم اول : به سایت نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن به آدرس enamad.ir مراجعه کنید و بر روی لیست کسب و کارهای دارای نماد کلیک کنید .

قدم دوم : در صفحه بعد در قسمت نام دامنه ادرس سایت کدخدانت یعنی kadkhodanet.com را وارد کرده و کلید جستجو را بزنید .

مشاهده خواهید کرد که سایت وزارت صنعت کلیه اطلاعاتی که مورد تایید قرار داده را برای شما به نمایش میگزارد .

در پایین این مساله را به صورت تصویری در دو عکس توضیح داده ایم .

لطفا برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید .

عکس اول نحوه استعلام نماد اعتماد

اموزش تصویری نحوه استعلام از نماد اعتماد الکترونیکی

عکس دوم نحوه استعلام نماد اعتماد

اموزش تصویری نحوه استعلام از نماد اعتماد الکترونیکی

لوگو طلایی نشان ملی ( رسانه های دیجیتال ) کدخدانت

کدخدانت دارای لوگو طلایی نشان ملی ( رسانه های دیجیتال ) از سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی است .فعالیت کدخدانت به صورت مداوم زیر نظر ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد است .

 

نحوه استعلام اصالت لوگوی طلایی

به سایت ستاد ساماندهی که زیر نظر وزارت فرهنگ وارشاد است به آدرس samandehi.ir مراجعه کنید و در قسمت استعلام ثبت رسانه آدرس سایت کدخدانت یعنی kadkhodanet.com را وارد کنید و دکمه جستجو را بزنید در قسمت پایین مشاهده خواهید کرد که پیغام ثبت این فروشگاه به همراه صاحب امتیاز کدخدانت برای شما نمایش میدهد .

در پایین این مساله را به صورت تصویری در یک عکس توضیح داده ایم .

 شماره حساب های بانکی معتبر کدخدانت

از ساده ترین راه های استعلام از فعالیت کدخدانت مراجعه به بانک های صادرات و ملت است . در صورتی که در این بانک ها اشنا داشته باشید خیلی راحتتر به میزان اعتبار شماره حساب های کدخدانت دسترسی پیدا میکنید . صاحب امتیاز کدخدانت ( اقای داراب قادری ) دارای حساب معتبر بالای ۷ ساله در بانک های صادرات و ملت است . با استعلام از شماره حساب مشاهده میشود روزانه از سراسر ایران پول واریز میشود و با گذشت ۷ سال هیچ شخص یا سازمانی شکایتی از حساب های ما نداشته است این موضوع نشان میدهد تمامی کالاهای خریداری شده مشتریان به طور کامل تحویل شده است .

گواهینامه امنیتی بین المللی ssl کدخدانت

کدخدانت دارای گواهینامه امنیتی ssl است . سایتهای دارای این گواهینامه دارای امنیتی بسیار بالا هستند . سایتهایی که با پروتوکل https باز میشوند و در کنار آدرس قفل سبز رنگ نمایان میشود دارای این گواهینامه هستند . بانکها و موسسات اعتباری از جمله سایت های دارای این گواهینانه هستند . کلیه اطلاعات خریدمشتری به صورت امنیت بالا محفوض میماند .

روی عکس پایین کلیک کنید

 

آدرس محل کسب و شماره تلفن ثابت معتبر

کدخدانت دارای آدرس دقیق و تلفن ثابت محل کسب است که مورد استعلام و تایید سازمان صنعت و معدن قرار گرفته است . بعد از تایید کلیه اطلاعات توسط وزارت صنعت ومعدن نماد اعتماد اعطا میشود . کدخدانت یک سایت معتبر است  . شماره ثابت کدخدانت در ساعات اداری جوابگوی همه مشتریان خود است .

دفتر اداری تهران و فروش حضوری در قشم کدخدانت

کدخدانت دارای دفتر اداری در بازار ۱۵ خرداد تهران و دارای چندین شعبه فروش حضوری در شهر درگهان جزیره قشم است . آدرس دفتر پشتیبانی کدخدانت مورد تایید نماد اعتماد ( سازمان صنعت و معدن ) قرار گرفته و بعد از آن لوگو نماد به کدخدانت اعطا شده است .

ادرس قشم :

درگهان بازار قدیم پلاک ۵۶۵/۱۹
تلفن : ۰۷۶۳۵۲۶۵۳۴۹   ۰۹۱۷۱۶۷۰۴۰۶
ادرس تهران :

بازار عباس اباد مجتمع المهدی ۲ طبقه ۲ پلاک ۵۳۹
تلفن : ۰۲۱۵۵۵۹۱۴۶۰   ۰۹۱۰۸۴۴۴۸۸۸    ۰۹۱۷۱۶۷۰۴۰۶

جمع بندی

به طور کلی  کلیه مجوز های مورد نیاز فروش آنلاین را کدخدانت اخذ کرده و طبق قانون خریدی که در قسمت نحوه خرید و سوالات متداول مشتریان ذکر شده است فروش آنلاین در کدخدانت ادامه دارد . هدف کدخدانت کسب روزی حلال و خدمات رسانی به مشتریان خود در سراسر کشور است . اگر سال اینده هم به کدخدانت سر بزنید خواهید دید که فعالیت روشن کدخدانت ادامه دارد همانطوری که بعد از فعالیت بالای ۷ سال ,کدخدانت هر روز محبوبتر شده است . 

اگر قصد خرید اینترنتی از هر سایت دیگری هم داشتید سعی کنید از سایتی خرید کنید که مشخصه های بالا را رعایت کرده باشد .

 

 سوالات متداول شما

کانال تلگرامی لباس کدخدانت

تماس با ما

راهنمای خرید و ثبت فاکتور

محصولات ما