چگونه به خرید از کدخدانت اعتماد کنیم ؟ از کجا مطمین باشیم بعد از خرید حتما محصولات به دست ما میرسد ؟

برای این منظور و جواب به این سوال ما کلیه روش هایی که میتوانید به خرید اینترنتی از ما اعتماد کنید را در یک صفحه به صورت کامل توضیح داده ایم بعد از مطالعه این صفحه اطلاعات کاملی از چگونگی اعتماد به ما و کلیه سایت های اینترنتی بدست می اورید برای مطالعه این صفحه اینجا را کلیک کنید .

مرجوعی هم دارید ؟

فقط محصولاتی که با کد P ( تهران ) شروع میشوند تا ۲۴ ساعت بعد از تحویل امکان مرجوع میباشد . ولی محصولاتی که با کد D شروع میشوند چون از قشم ارسال میشود ( جنس خارجی ) و به علت بالابودن هزینه های ارسال و گمرک مرجوعی و تعویض ندارد . محصولات قشم فقط در صورت پارگی یا زدگی تعویض میشوند .

اگر بعد از تحویل کالایی زدگی یا پارگی داشت چکار کنیم ؟

اینگونه موارد کم سابقه است . ولی در صورت مشاهده قبل از ۴۸ ساعت بعد از تحویل با ما تماس بگیرید و محصول برای شما تعویض میشود .

چگونه از کیفیت کالا ها مطمین باشیم ؟

تمام سعی ما در ارایه بهترین کیفیت است . ۹۰ درصد محصولات ژورنالی نیست و همان عکسی است که به صورت ساده عکاسی شده و بدون فتوشاپ است . مشتریان ما بر این باورند که از روی عکس شما ما کیفیت را تشخیص میدهیم . و تمام سعی ما جذب مشتریست از این رو بهترین کیفیت ها را ارائه میدهیم . اگر قصد خرید اینترنتی دارید کدخدانت سایت معتبر عمده فروشی لباس ایران است .

 

لباس ها ساخت چه کشور هایی هستند ؟

ما هم تولید کننده ایم و هم وارد کننده . محصولات تولید داخل و واردات از چین , تایلند و هند . زیر هر محصول در قسمت مشخصات قید شده که محصول مربوطه تولید کدام کشور است .

تک فروشی ندارید؟

فروش ما فقط عمده است فروش تک به هیچ وجه نداریم .

فروش چکی هم دارید ؟

قیمت های درج شده قیمت فروش نقدی میباشد . فروش چکی نداریم . فروش چکی فقط مشتریانی که چند سری خرید نقدی داشته اند امکان پذیر است .

قیمت ها به چه شکل است ؟

قیمت ها به تومان و قیمت یک عدد در فروش عمده است . مثلا اگر قیمت یک محصول ۱۰ هزار تومان باشد قیمت یک جین ۱۲ تایی ۱۲۰ هزار تومان میباشد  . قیمت های ما همان فی یا قیمت واحد در فاکتورهای کاغذی است .

فروش حضوری دارید ؟

فروش حضوری ما فقط در درگهان قشم و فقط محصولات خارجی میباشد . در تهران دفتر اداری داریم و فروش حضوری در تهران نداریم . محصولات تهران فقط از طریق خرید اینترنتی امکان پذیر است و از طریق باربری و تیپاکس ارسال میشود .
ادرس قشم : درگهان بازار قدیم پلاک ۵۶۵/۱۹
تلفن : ۰۷۶۳۵۲۶۵۳۴۹   ۰۹۱۷۱۶۷۰۴۰۶
شرایط اعطای نمایندگی چگونه است ؟

نمایندگی فقط به مشتریانی که چندین سری خرید نقدی داشته اند اعطا میشود . برای مشتریانی که هیچ خریدی نداشته اند امکان پذیر نیست .

در شهرهای دیگر نمایندگی ندارید ؟

دفتر مرکزی کدخدانت در شهر درگهان جزیره قشم میباشد و تنها در تهران دفتر اداری داریم و در هیچ یک از شهر های ایران نمایندگی فروش نداریم . با خرید اینترنتی از ما میتوانید در اولین فرصت کالاهای مورد نیاز خود را در سراسر ایران تحویل بگیرید .

چند روزه , کالای خریداری شده به مشتری تحویل میشود ؟

۹۵ در صد مواقع محصولات قشم (کدهای شروع شده با K ) 3 تا ۵ روز کاری و محصولات تهران ( کدهای T ) 2 تا ۳ روز کاری تحویل میشود .

در صورتی که در موعد مقرر کالا به دست مشتری نرسد چه باید کرد ؟

جای هیچگونه نگرانی نیست . ۹۹ درصد مواقع کالا در موعد مقرر تحویل میشود . دو روز کمتر یا بیشتر کالا تحویل میشود گهگاهی شرایط جوی یا تعطیلات رسمی این ۲ روز بیشتر را بوجود می آورند . در صورتی که در موعد مقرر کالا تحویل نشد با ما تماس بگیرید ما سریعا موضوع را پیگیری میکنیم . تا کالا به شما تحویل نشده به مشتری قول حتمی مثلا فردا را ندهید .۱ درصد ممکن است بلایای طبیعی باعث شود ما کالا را دوباره برای شما ارسال کنیم . احتمال نرسیدن کالا در موعد مقرر فقط ۱ درصد است .

سیستم پرداخت در محل ندارید ؟

در ایران در فروش عمده سیستم پرداخت در محل وجود ندارد یا با هزینه بسیار بالا صورت میگیرد که اصلا به صرفه نیست . شرکت های ارایه دهنده این سرویس هزینه ای از ۷ تا گاهی تا ۱۲ درصد از ارسال کننده دریافت میکنند که با توجه به وضعیت رقابتی بودن بازار غیر ممکن است . با اعتماد کامل خرید خود را از کدخدانت انجام دهید اگر در خرید خود ابهام دارید صفحه اعتماد به کدخدانت را مطالعه کنید . کدخدانت معتبرترین مرکز آنلاین پخش عمده لباس در ایران است .

تخفیف هم دارید ؟

قیمت های درج شده قیمت فروش نقدی و قیمت رقابتی است یعنی ما نهایت قیمت را درج کرده ایم ولی یک سری تخفیفات که نسبت به خرید مشتری روی فاکتور لحاظ میشود در صفحه نحوه خرید ذکر شده است با مراجعه به این صفحه شهر خود را انتخاب کنید و تمام شرایط و تخفیفات را مطالعه کنید .

آیا میشود از هر مدل کالا نیم جین خرید کرد ؟

فروش عمده ما به صورت فروش جین کامل و نیم جین است . سعی کنید جین کامل خرید کنید چون رنگبندی و سایزبندی کامل است . در صورتی که میخواهید نیم جین خرید کنید بیشتر محصولات امکان خرید نیم جینی دارند در زیر عکس محصول در قسمت مشخصات فروش سری ۶ یا ۱۲ تایی نوشته شده . این یعنی همان محصول هم فروش جین ۱۲ تایی داریم و هم سری ۶ تایی . ( راهنمای سایز بندی )

سایزبندی و رنگبندی چگونه است ؟

ما اطلاعات کاملی را برای شما در این مورد جمع اوری کرده ایم راهنمای کامل رنگبندی و سایز بندی و اطلاعاتی در مورد سری های ۱۲ تایی یا ۶ عددی . برای این منظور به صفحه راهنمای سایزبندی مراجعه کنید . راهنمای سایزبندی کلیک کنید

 کانال تکفروشی داریم سفارش بگیریم ارسال میکنید ؟

ما فقط عمده فروشیم و خرید های عمده را ارسال میکنیم . خرید های یک عددی و دو عددی را ارسال نمیکنیم . خرید کدهایی که با P شروع میشوند از ۳۰۰ هزار تومان و خرید کدهایی که با D شروع میشوند از ۸۰۰ تومان ارسال میشوند . فقط جین ۱۲ عددی و نیم جین ۶ عددی فروش داریم . مثلا اگر محصولی انتخاب کنید که کد محصول با p شروع میشود و کل خرید به ۳۰۰ تومان برسد ولی ۱ عددی و ۲ عددی باشد ارسال نمیشود . زیر عکس هر محصول فروش سری ۶ عددی یا ۱۲ عددی ذکر شده .

 

 

 

کانال تلگرامی لباس کدخدانت

تماس با ما

راهنمای خرید و ثبت فاکتور

محصولات ما

چگونگی اعتماد به خرید اینترنتی از ما

 

به اشتراک بگذارید :