چگونه به خرید از کدخدانت اعتماد کنیم ؟ از کجا مطمین باشیم بعد از خرید حتما محصولات به دست ما میرسد ؟

برای این منظور و جواب به این سوال ما کلیه روش هایی که میتوانید به خرید اینترنتی از ما اعتماد کنید را در یک صفحه به صورت کامل توضیح داده ایم بعد از مطالعه این صفحه اطلاعات کاملی از چگونگی اعتماد به ما و کلیه سایت های اینترنتی بدست می اورید برای مطالعه این صفحه اینجا را کلیک کنید .

مرجوعی هم دارید ؟

فقط محصولاتی که با کد P ( تهران ) شروع میشوند تا ۲۴ ساعت بعد از تحویل امکان مرجوع میباشد . ولی محصولاتی که با کد D شروع میشوند چون از قشم ارسال میشود ( جنس خارجی ) و به علت بالابودن هزینه های ارسال و گمرک مرجوعی و تعویض ندارد . محصولات قشم فقط در صورت پارگی یا زدگی تعویض میشوند .

اگر بعد از تحویل کالایی زدگی یا پارگی داشت چکار کنیم ؟

اینگونه موارد کم سابقه است . ولی در صورت مشاهده قبل از ۴۸ ساعت بعد از تحویل با ما تماس بگیرید و محصول برای شما تعویض میشود .

چگونه از کیفیت کالا ها مطمین باشیم ؟

تمام سعی ما در ارایه بهترین کیفیت است . ۹۰ درصد محصولات ژورنالی نیست و همان عکسی است که به صورت ساده عکاسی شده و بدون فتوشاپ است . مشتریان ما بر این باورند که از روی عکس شما ما کیفیت را تشخیص میدهیم . و تمام سعی ما جذب مشتریست از این رو بهترین کیفیت ها را ارائه میدهیم . اگر قصد خرید اینترنتی دارید کدخدانت سایت معتبر عمده فروشی لباس ایران است .

کالاهای شما ابرفت دارند یا خیر ؟

این به نفع ماست که بهترین کیفیت را عرضه کنیم پارچه های نخی از نظر بهداشت برای بدن مناسب تر هستند بیشتر محصولات ما یا نخی یا پنبه یا کتان هستند که همه از الیاف نخ هستند . اگر کسی بگوید محصولات نخی ابرفت ندارند اشتباه است . از انجایی که پارچه های محصولات از بهترین نمونه های داخلی و خارجی است تا الان کسی شکایت از ابرفت محصولات ما نداشته و مورد رضایت همه مشتریان بوده .

لباس ها ساخت چه کشور هایی هستند ؟

ما هم تولید کننده ایم و هم وارد کننده . محصولات تولید داخل و واردات از چین , تایلند و هند . زیر هر محصول در قسمت مشخصات قید شده که محصول مربوطه تولید کدام کشور است .

تک فروشی ندارید؟

فروش ما فقط عمده است فروش تک به هیچ وجه نداریم .

فروش چکی هم دارید ؟

قیمت های درج شده قیمت فروش نقدی میباشد . فروش چکی نداریم . فروش چکی فقط مشتریانی که چند سری خرید نقدی داشته اند امکان پذیر است .

قیمت ها به چه شکل است ؟

قیمت ها به تومان و قیمت یک عدد در فروش عمده است . مثلا اگر قیمت یک محصول ۱۰ هزار تومان باشد قیمت یک جین ۱۲ تایی ۱۲۰ هزار تومان میباشد .

فروش حضوری دارید ؟

فروش حضوری ما فقط در درگهان قشم و فقط محصولات خارجی میباشد . در تهران دفتر اداری داریم و فروش حضوری در تهران نداریم . محصولات تهران فقط از طریق خرید اینترنتی امکان پذیر است و از طریق باربری و تیپاکس ارسال میشود .
ادرس قشم : درگهان بازار قدیم پلاک ۵۶۵/۱۹
تلفن : ۰۷۶۳۵۲۶۵۳۴۹   ۰۹۱۷۱۶۷۰۴۰۶
ادرس تهران : بازار عباس اباد مجتمع المهدی ۲ طبقه ۲ پلاک ۵۳۹
تلفن : ۰۲۱۵۵۵۹۱۴۶۰   ۰۹۱۰۸۴۴۴۸۸۸    ۰۹۱۷۱۶۷۰۴۰۶

شرایط اعطای نمایندگی چگونه است ؟

از انجایی که امکان ارسال به همه جای ایران در اولین فرصت داریم نیاز به اعطای نمایندگی نداریم .

در شهرهای دیگر نمایندگی ندارید ؟

دفتر مرکزی کدخدانت در شهر درگهان جزیره قشم میباشد و تنها در تهران دفتر اداری داریم و در هیچ یک از شهر های ایران نمایندگی فروش نداریم . با خرید اینترنتی از ما میتوانید در اولین فرصت کالاهای مورد نیاز خود را در سراسر ایران تحویل بگیرید .

چند روزه , کالای خریداری شده به مشتری تحویل میشود ؟

۹۵ در صد مواقع محصولات قشم (کدهای شروع شده با D ) 3 تا ۵ روز کاری و محصولات تهران ( کدهای P ) 2 تا ۳ روز کاری تحویل میشود .

 

کانال تلگرامی لباس کدخدانت

تماس با ما

راهنمای خرید و ثبت فاکتور

محصولات ما

چگونگی اعتماد به خرید اینترنتی از ما

 

به اشتراک بگذارید :