نکات کلیدی برای خرید آنلاین لباس

نکات کلیدی برای خرید آنلاین لباس

برای خرید آنلاین لباس نکات مهمی وجود دارد که دانستن آنها به خرید بهتر و دقیق تر پوشاک کمک می کند. از طرفی خرید عمده لباس اگر با عجله و بدون توجه به جزییات انجام شود، ممکن است سرمایه و هزینه و وقت خریدار را هدر داده و موجب فروش کمتر محصولات شود.

 

نکات کلیدی برای خرید آنلاین لباس

 

لباس‌های کودک کدخدانت

لباس‌های زنانه کدخدانت

لباس‌های مردانه کدخدانت 

 

۱) جنس لباس

جنس لباس از چندین منظر اهمیت فراوانی دارد. پارچه لباس باید راحت بوده و لباس نباید در شست و شو خراب شده و یا حالت اولیه خود را از دست بدهد. بعضی از پارچه های نامرغوب علاوه بر تغییر حالت در شست و شو، به سرعت چروک می شوند و برای استفاده، نیاز به اتو کشیدن های مکرر دارند. پیش از خرید لباس برای فروشگاهتان، توجه داشته باشید که خریداران به این مساله حساسیت دارند و لباس هایی با جنس پارچه های ناراحت و بی کیفیت را خریداری نمی کنند.

 

۲) دوخت

در دنیای امروز، مدل های رنگارنگ و متنوعی از لباس ها در انواع زنانه و مردانه و بچه گانه و … دیده می شوند. بسیاری از تولید کنندگان لباس سعی می کنند تا پا به پای مد پیش بروند و لباسهایی مطابق با سلیقه روز دنیا تولید کنند. در این میان بعضی از تولید کنندگان همان مدل لباسها را با کیفیت دوخت پایین ارائه می دهند تا قیمت کمتر و فروش بیشتری داشته باشند. دوخت بد لباس می تواند به کلی تصویر لباس را از بین برده و آن را کاملا بی کیفیت و نازیبا جلوه دهد. پیش از خرید آنلاین لباس مطمئن شوید که به اندازه کافی عکس از محصول دیده اید و دوخت آن مطابق نظر شماست.

 

۳) سایز

معمولا اندازه لباس ها از یک استاندارد جهانی پیروی می کند. اما گاهی ممکن است اندازه های یک شرکت نسبت به دیگری از قواره متفاوتی برخوردار باشد. معمولا فروشگاه های لباس جدول سایز محصولات را به شما ارائه می دهند. پیش از خرید آنلاین لباس ، جدول سایز آنها را به درستی چک کنید تا اطمینان داشته باشید که همه سایز های مورد نیازتان برای فروشگاه را تهیه کرده اید.

 

۴) مدل

با گسترش فضای مجازی و حضور خیل عظیمی از افراد در انواع شبکه های اجتماعی اینترنتی، ممکن است استفاده از بسیاری از مدل های لباس که پیش از آن فروش چندانی نداشته اند، متداول شود. لازم است صاحبان فروشگاه های لباس در نقاط مختلف کشور، با اطلاع کامل از این جریانات و مُد روز، اقدام به خریداری لباس برای فروشگاه کنند. اطلاع داشتن از سلیقه مسلط به بازار، فروشنده را در موقعیت بهتری نسبت به رقبایش قرار می دهد.

 

۵) قیمت

تولید لباس نسبت به دهه های گدشته رونق بیشتری پیدا کرده و فروش و درخواست آن نیز افزایش یافته است. بنابراین امکان دارد چندین تولید کننده یک مدل لباس را با قیمت های متفاوت عرضه کنند. در این شرایط لازم است که خریدار ابتدا از کیفیت محصول مطمئن شده و سپس به بررسی قیمت آن بپردازد. هنگام خرید آنلاین لباس ، باید توجه داشت که کدام فروشنده لباس را در حالی با قیمت پایین تر عرضه کرده که از کیفیت آن کاسته نشده است.

 

به اشتراک بگذارید :