برای دریافت اطلاعات خرید از سایت و کانال کدخدانت در پایین روی شهر خود یا نزدیکترین شهر به شما کلیک کنید . همه محصولات به همه شهرهای دارای باربری ارسال میشود .

تهران , کرج , قم , اراک , مشهد , اهواز , دزفول , مسجد سلیمان , خرمشهر , جزیره کیش , بندر لنگه , شیراز , داراب , فسا , کرمانشاه , سنندج , همدان , یزد , کرمان , سیرجان , زاهدان , رشت , ساری , استارا , نیشابور , بوشهر , گناوه , کنگان , بندر ترکمن , بندرعباس , اصفهان , شهرکرد.

سوالات متداول شما

کانال تلگرامی کدخدانت

تماس با ما

راهنمای خرید

محصولات ما

سوالات متداول :

چگونه به خرید از کدخدانت اعتماد کنیم ؟ از کجا مطمین باشیم بعد از خرید حتما محصولات به دست ما میرسد ؟

برای این منظور و جواب به این سوال ما کلیه روش هایی که میتوانید به خرید اینترنتی از ما اعتماد کنید را در یک صفحه به صورت کامل توضیح داده ایم بعد از مطالعه این صفحه اطلاعات کاملی از چگونگی اعتماد به ما و کلیه سایت های اینترنتی بدست می اورید برای مطالعه این صفحه اینجا را کلیک کنید .

مرجوعی هم دارید ؟

فقط محصولاتی که با کد P ( تهران ) شروع میشوند تا ۲۴ ساعت بعد از تحویل امکان مرجوع میباشد . ولی محصولاتی که با کد D شروع میشوند چون از قشم ارسال میشود ( جنس خارجی ) و به علت بالابودن هزینه های ارسال و گمرک مرجوعی و تعویض ندارد . محصولات قشم فقط در صورت پارگی یا زدگی تعویض میشوند .

اگر بعد از تحویل کالایی زدگی یا پارگی داشت چکار کنیم :

این گونه موارد کم سابقه است ولی در صورت مشاهده موارد پارگی یا زدگی تا قبل از ۳ روز بعد از تحویل با ما تماس بگیرید کالا تعویض میشود .

چگونه از کیفیت کالا ها مطمین باشیم ؟

تمام سعی ما در ارایه بهترین کیفیت است . ۹۰ درصد محصولات ژورنالی نیست و همان عکسی است که به صورت ساده عکاسی شده و بدون فتوشاپ است . مشتریان ما بر این باورند که از روی عکس شما ما کیفیت را تشخیص میدهیم . اگر قصد خرید اینترنتی دارید کدخدانت سایت معتبر عمده فروشی لباس ایران است .

کالاهای شما ابرفت دارند یا خیر ؟

این به نفع ماست که بهترین کیفیت را عرضه کنیم پارچه های نخی از نظر بهداشت برای بدن مناسب تر هستند بیشتر محصولات ما یا نخی یا پنبه یا کتان هستند که همه از الیاف نخ هستند . اگر شنیده اید که محصولات نخی ابرفت دارند پس میتوانید از مکان های دیگر کالاهای پلاستیکی بخرید ما محصولات پلاستیکی نداریم .

فروشندگان معتبر از کیفیت محصولات ما رضایت دارند و تا الان کسی شکایت از ابرفت محصولات نداشته .

لباس ها ساخت چه کشور هایی هستند ؟

ما هم تولید کننده ایم و هم وارد کننده . محصولات تولید داخل و واردات از چین , تایلند و هند . زیر هر محصول در قسمت مشخصات قید شده که محصول مربوطه تولید کدام کشور است .

تک فروشی ندارید؟

فروش ما فقط عمده است فروش تک به هیچ وجه نداریم .

فروش چکی هم دارید ؟

قیمت های درج شده قیمت فروش نقدی میباشد . فروش چکی نداریم . فروش چکی فقط مشتریانی که چند سری خرید نقدی داشته اند امکان پذیر است .

قیمت ها به چه شکل است ؟

قیمت ها به تومان و قیمت یک عدد در فروش عمده است . مثلا اگر قیمت یک محصول ۱۰ هزار تومان باشد قیمت یک جین ۱۲ تایی ۱۲۰ هزار تومان میباشد .

فروش حضوری دارید ؟

فروش حضوری ما فقط در درگهان قشم و فقط محصولات خارجی میباشد . در تهران دفتر اداری داریم و فروش حضوری در تهران نداریم . محصولات تهران فقط از طریق خرید اینترنتی امکان پذیر است و از طریق باربری و تیپاکس ارسال میشود .
ادرس قشم : درگهان بازار قدیم پلاک ۵۶۵/۱۹
تلفن : ۰۷۶۳۵۲۶۵۳۴۹   ۰۹۱۷۱۶۷۰۴۰۶
ادرس تهران : بازار عباس اباد مجتمع المهدی ۲ طبقه ۲ پلاک ۵۳۹
تلفن : ۰۲۱۵۵۵۹۱۴۶۰   ۰۹۱۰۸۴۴۴۸۸۸    ۰۹۱۷۱۶۷۰۴۰۶

به اشتراک بگذارید :