در فصل پاییز و زمستان چه لباس هایی بپوشیم ؟

تحقیق در این مورد که پوشش چه مدل هایی از لباس در فصل پاییز و زمستان مناسب است لازم به نظر میرسد هر چند شاید فکر کنیم این مساله یک مساله پیش پا افتاده و ساده است ولی به آن اندازه که که فکر میکنیم نباید بدون هیچ تحقیقی برای استفاده خود در فصل پاییزه و زمستانه به بازار خرید لباس برویم . تحقیق در این مورد میتوان بهترین کیفیت پوشاک فصل را با رنگبندی مد سال لباس و با قیمت ارزان و مناسب انتخاب کرد .

سه نکته مهم برای انتخاب لباس در پاییز و زمستان اهمیت دارد این سه نکته عبارت است از :  نوع پارچه , رنگ لباس , نوع لباس

نکته اول نوع پارچه لباس در فصل پاییز و زمستان 

نوع پارچه هایی که در این دو فصل سال مورد اهمیت زیاد در تولیدی ها و شرکت های معتبر تولید لباس مورد استفاده قرار میگیرد مخمل , مخمل کبریتی , کتان , بافتنی , خزدار , آستردار, کشتباف ,لاینر دار و پشمی میباشد و یک نکته بسیار جالب در این مورد هم این است که هر سال یک مدل جدید با یک نوع پارچه خاص به عنوان مد سال پوشاک پاییزه و زمستانه مطرح میشود مثلا در یک سال فروش لباس بافت و بافتنی از مابقی مدل های لباس فروش بیشتری را به خود اختصاص میدهد .

نکته دوم نوع رنگ لباس در فروش پاییزه و زمستانه

رنگها در این دو فصل سال از اهمیت زیادی برخوردارند هر چند امکان دارد هر سال با شروع فروش فصل سال لباس پاییزه و زمستانه رنگ های جدیدی هم از طریق رسانه ها  و  شبکه های اجتماعی مطرح میشوند که کم کم به عنوان  رنگ لباس  در  سال جدید جای خود را باز خواهد کرد اما در سال های اخیر رنگهایی چون سبز یشمی , آبی نفتی ,خاکی , کرم , قهوه ای و طوسی توانسته مشتریان بهتری را در صنوف مختلف به خود جلب کند . نکته ای که در این مورد میتوان صحبت به میان اورد این است که مثلا در فروش لباس در این دو فصل سال رنگهای سنین مختلف تفاوت های زیادی با هم دارند مثلا برای لباس بچه گانه بیشتر رنگ های شاد و لباس زنانه بیشتر رنگ های باز فروش بهتری دارند .

 

 

به اشتراک بگذارید :