فروش لباس تابستان ۱۳۹۵ در کدخدانت

سال جدید هم مثل چندین سال ثابقه روشن سایت عمده فروشی و پخش لباس کدخدانت سعی داشته در اولین روزهای شروع فصل اقدام به عرضه جدیدترین مدل های لباس فصل تابستان کند . از این رو برای برنامه ریزی خرید همه مشتریان لباس در سراسر کشور تاریخ فروش جدیدترین مدل های فصل را در این صفحه اعلام میکنیم .

قسمت اول خرید لباس تابستانه توسط مسول خرید کلی فروشی کدخدانت با خرید لباس بهاره در تاریخ ۲ بهمن سال گزشته بوده است . با توجه به مدت زمان ارسال کالا از مبدا خریداری شده کشورهای چین و تایلند و هند و ترخیص انها در جزیره قشم در تاریخ ۲۰ اسفند سال گزشته بوده است . مرحله دوم خرید پوشاک فصل تابستانه در کشورهای فوق   در تاریخ اول فروردین امسال صورت گرفته است . و فاصله زمانی بسیت روز تا ۴۵ روز برای تحویل لباس های خریداری شده و تحویل انها در ایران زمان میبرد.

با توجه به مطالب بالا قسمت اول فروش لباس تابستانه کدخدانت هم اکنون برای فروش اماده است . و هم اکنون به صورت فروش اینترنتی و فروش حضوری به فروش میرسد و مشتریان عزیز میتوانند خرید خود را انجام دهند.

قسمت دوم محصولات تابستان در تاریخ اول اردیبهشت ماه روی سایت کدخدانت قرار میگیرد . و قسمت سوم محصولات تابستان ۲۰۱۶ کدخدانت در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه روی سایت قرار میگیرد .

با توجه به این که محصولات روزانه و به صورت هر ده روز به صورت کلی رونمایی میشود بهترین روش خرید , خرید بروز به صورت اینترنتی از کدخدانت است . روزانه یا هفتگی از کدخدانت دیدن کنید و بهترین مدل ها را گلچین کنید . خرید خود را به آینده موکول نکنید چون ممکن تا فردای انروز مدل مورد نظر شما تمام شده باشد و از سایت حذف گردد .

یکی از مزایای مهم خرید اینترنتی لباس این است که شما در اولین فرصت میتوانید بهترین مدل های فصل تابستان را خیلی سریع و اسان و با خیال راحت و امن از سایت کلیفروشی پوشاک کدخدانت تامین کنید . در مطالب بالا درمیابید که با شرایط و هزینه های امروزی کمتر کسی میتواند بهترین مدل های لباس را هر روز از بازار های مطرح فروش لباس تامین کند مثلا یک فروشنده لباس در شیراز نمیتواند هر روز یا هفتگی فروشگاه خود را رها کند و به بازار عمده فروشان شهر خود یا شهر های دیگر مسافرت کند . امروزه خرید حضوری و روزانه از بازار های سنتی به یک کار خسته کننده تبدیل شده است . با خرید هفتگی از عمده فروشی کدخدانت به صورت اینترنتی شما بهترین مدل ها را با بهترین قیمت ها خریده اید و در صورتی که هزینه سفر هم پرداخت نکرده اید کالا را ارزانتر میفروشید .

 

 

 

به اشتراک بگذارید :