فروشگاه لباس کودک

فروشگاه لباس کودک


خرید لباس کودک یکی از جالب و به یاد ماندنی ترین مراحل پرورش کودک است. رفتن به بازار برای خرید لباس کودک و تماشای ویترین فروشگاه ها که با لباس های کوچک و رنگارنگ تزئین شده، هم برای والدین و هم برای کودکان بسیار جذاب است. حتی ممکن است آن با تماشای لباس ها از پشت ویترین فروشگاه ها، آن چنان مجذوب آن ها شوید که در همان لحظه تصمیم به خرید آن لباس بگیرید. ولی چیزی که برای خرید لباس باید به آن توجه کنید، تنها ظاهر و رنگ و شکل لباس نیست. در این مقاله به بررسی پنج نکته مهم برای خرید لباس کودک می پردازیم که هنگام خرید لباس باید آن ها را در نظر بگیرید.


فروشگاه لباس کودک

سایز لباس کودک

 

یکی از مهم ترین نکات در خرید لباس کودک، سایز آن است. باید توجه داشته باشید که کودکان زیر دو سال با سرعت باور نکردنی رشد می کنند. همچنین سرعت رشد کودکان در سال ماه های اول تولد بسیار زیاد است. منطقی نیست که تعداد زیادی لباس با سایز های صفر و یک خریداری کنید.  جثه نوزادان، سریع تر از آنکه فکرش را بکنید بزرگ شده و به همین سرعت هم  سایز عوض می کنند. لباس هایی با سایز صفر و یک بیش از دو یا نهایتا سه ماه به کار نخواهد آمد. بنابراین بهتر است بودجه خود را به درستی برنامه ریزی کنید و لباس هایی خریداری کنید که مدت بیشتری بتوان از آن ها استفاده کرد.

تجربه ثابت کرده لباس هایی با سایز چهار و پنج برای کودکان زیر دو سال، بیشترین مدت استفاده را دارد. البته سایز بندی تولید کننده های مختلف نیز با هم متفاوت است. بهترین و مطمئن ترین راه آن است که هنگام خرید، کودک را همراه ببرید. اگر هم کوچولوی شما هنوز به دنیا نیامده است، بهتر است برای خرید لباس عجله نکنید. ممکن است سایز نوزاد شما بزرگ تر یا کوچک تر از لباس هایی باشد که از پیش خریداری کرده اید.

 

رنگ لباس کودک

 

شاید فکر کنید که موضوع رنگ لباس یک موضوع کاملا سلیقه ای است، اما باید بدانید که هر رنگ و طرحی برای هر کودکی مناسب نیست. به طور کلی رنگ های تیره برای پوست های روشن مناسب تر است.

به جز مسأله رنگ پوست، باید توجه داشته باشید که رنگ های خیلی روشن مانند سفید و کرم، برای کودکان نوپا مناسب نیست، زیرا به دلیل تحرک زیاد، کنجکاوی (بخوانید کثیف کاری!) و میل به استقلال در زمان غذا خوردن، به سرعت کثیف و لکه دار شده و باید مرتب شسته شود. شستن زیاد لباس باعث می شود که طی زمان کوتاهی مندرس و کهنه به نظر برسد و مجبور به خرید مجدد لباس شوید.

بهتر است برای کودکان نوپا، از پارچه های کمی تیره تر و طرح دار استفاده کنید تا به خاطر لکه های کوچک غذا مجبور به شستشوی مدام لباس ها نباشید.

 

 

 

محصولات فروشگاه لباس کودک کدخدانت را می‌توانید در صفحه محصولات کودک مشاهده نمایید.

 

جنس پارچه لباس کودک

 

بهتر است جنس پارچه لباس کودک از الیاف طبیعی همچون پنبه و کتان باشد. پارچه هایی با الیاف مصنوعی به جز این که تهویه مناسبی ندارند، ممکن است آلرژی زا نیز باشند. همچنین وجود سگگ و دکمه های فلزی در بعضی کودکان حساسیت پوستی ایجاد می کند.

 

سن کودک

 

لباس نوزادان باید کاملا آزاد و راحت باشد. لباس های تنگ و چسبان به هیچ عنوان برای پوشش نوزاد توصیه نمی شود و باعث اذیت شدن او می شود. برای کودکانی که به شکل چهار دست و پا حرکت می کنند حتما باید از شلوار استفاده کرد تا سر زانو های آن ها آسیب نبیند.

 

لباس کودک ارزان

 

ممکن است شما هم فروشگاه هایی را دیده باشید که لباس ها را با قیمتی غیر منطقی و ارزان تر از حد معمول می فروشند، این لباس ها معمولا کیفیت بالایی ندارند و با ند بار شستشو کهنه شده و به اصطلاح دانه دانه می شوند و رنگ خود را از دست می دهند. بنابراین خرید این لباس ها در دراز مدت صرفه اقتصادی ندارد.

 

کدخدانت

کدخدانت به عنوان عرضه کننده‌های عمده لباس کودک اقدام به طراحی فروشگاه اینرتنتی لباس کودک نموده تا فروشندگان محترم به راحتی بتوانند محصول خود را تهیه کنند. فروشگاه لباس کودک کدخدانت با ارائه کامل ترین ست‌های کودکانه و زنانه، آمادگی کامل برای تهیه محصولات فروشگاه شما را خواهد داشت.

 

تماس با فروشگاه لباس کودک از طریق فرم ارتباط با ما

 

 

به اشتراک بگذارید :