سوالات متداول و پرسش و پاسخ

در این صفحه به سوالات متداولی که مشتریان در تماس با ما مطرح می کنند پاسخ داده می شود .  در پایان این صفحه اگر سوال یا نظری دارید میتوانید از طریق فرم پایین برای ما ارسال کنید.

 

۱- مدتهاست قیمتهای کدخدانت را بررسی میکنم و علاقه زیادی به خرید عمده لباس از کدخدانت دارم ولی به خرید اینترنتی اعتماد ندارم چگونه مطمئن باشم بعد از خرید کالا به دستم میرسد؟

ما در این خصوص و با توجه به کلاهبرداریهای صورت گرفته حق را به مشتریان خود می دهیم تا با اعتماد کامل و خیال آسوده خرید خود را انجام دهد . علاوه بر سابقه ۸ ساله کدخدانت در امر پخش کلی لباس , تجربه و محصولات شیک و بروز , کدخدانت دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی سازمان صنعت و معدن کل کشور میباشد  که این مهم به  کسب و کار  و سایت ما رسمیت و اعتبار بخشیده است . نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی سازمان صنعت و معدن و تجارت و پس از بررسی فروشگاه اینترنتی  و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین جمهورس اسلامی , اعطا میشود . هر کسب و کار اینترنتی دارای این نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد . برای اطمینان  بیشتر شما میتوانید در قسمت سمت راست سایت کدخدانت با کلیک بر روی نماد از اصالت آن اطمینان پیدا کنید.

همچنین مشتریان عزیز  با مراجعه به مدیریت هریک از شعبه های بانکهای صادرات و ملت کل کشور می تواند از اعتبار حسابهای بانکی سایت کدخدانت جویا شود . مدیریت بانک هر یک از شعب این دو بانک در هر نقطه ای از کشور  میتواند با شعبه هایی که شماره حساب ما در آن قرار دارد تماس گرفته و از مدیریت این دو بانک میزان اعتبار سایت و فروشگاه کدخدانت را جویا شود .

ما این حق را به مشتریان خود میدهیم که قبل از خرید با مراجعه به سازمانهای مربوطه نظیر پلیس و یا با تماس با سایت سازمان صنعت و معدن و یا بانک ها از میزان اعتبار سایت کدخدانت جویا شده و سپس اقدام به خرید کنند.  یکی از خدمات بانک به مشتریان خود همین میزان اعتبار شماره حساب سایت در طول فعالیت خود است . هرگونه ایجاد نا امنی در فروش اینترنتی باعث تعطیل شدن سایت از سوی مسولان مربوطه خواهد شد . درصورتی که بعد از کلیه این تحقیقات باز هم به خرید از ما اعتماد ندارید نیازی نیست اولین خرید خود را یک خرید با مبلغ بالا انجام دهید ، می توانید بار اول مبلغ کمی خرید کنید و بیعانه زیر صد هزار تومان پرداخت کنید بعد از تحویل گرفتن اجناس حتما از مشتریان دائم کدخدانت خواهیدشد.

۱/۲ – فروش لباس تابستانه امسال در چه تاریخی است ؟ 

باید توجه داشت فروش جدیدترین مدل های لباس در هر فصلی به شکل یک جا نیست و فروش جدیدترین مدل های فصل در طول یک فصل به صورت چند سری صورت میپزیرد .اطلاعات بیشتر

 

۲ – فروش لباس های پاییز و زمستان ۲۰۱۵ در چه تاریخی است ؟

 

به اطلاع همه مشتریان و علاقه مندان سایت لباس کدخدانت میرساند بهترین و متنوع ترین لباس های پاییز و زمستان ۹۴ از مبدا خریداری شده و هم اکنون در حال ارسال به کشور است . طبق برنامه کلیه لباس ها در تاریخ ۱۰ مرداد از گمرک ترخیص خواهد شد . و این قول را به شما مشتریان عزیز میدهیم که در تاریخ ۲۰ مرداد ماه فروش فصل پاییز و زمستان ۲۰۱۵ آغاز خواهد شد . اگر میخواهید از زمان دقیق فروش فصل پاییز و زمستانه آگاه شوید می توانید به صفحه اول سایت برگشته و در قسمت شما را باخبر کنیم عدد مورد نظر را به ما پیامک کنید.

۳ – لباس های شما ساخت چه کشورهایی هستند؟

ما وارد کننده و تولیدکننده مستقیم لباس از کشورهای چین ، هند و تایلند هستیم . بصورت کلی  ۸۵ درصد لباس ها تولید شهر گوانژو چین بوده و مابقی تولید شده از برترین شرکت های تولید پوشاک بچه گانه ، زنانه و مردانه کشورهای دیگر میباشد. کلیه تولیدات ایران و داخلی در قسمت توضیحات لباس قید شده است که این محصول تولید داخل است . به علت این که بیشتر محصولات تولید کشور چین میباشد محصولاتی که قید نشده که تولید کدام کشور است چینی و ما بقی محصولات کشورهای دیگر یا ایران قید میشود .

 

 ۴ – کیفیت لباس ها چگونه است و آیا مشتریان شما از کیفیت لباسها و خرید خود رضایت دارند و ما چگونه از کیفیت لباسهای شما مطمئن باشیم ؟

لباس های موجود در سایت کدخدانت تولید شده از شرکت های معتبر است . اکثر کالاهای ما تولید شهر گوانزو چین میباشد ، اگر در این باره تحقیق کنید شهر گوانزو چین  معروف به کالاهای با کیفیت  است . شهر  گوانژو کالاهایی را تولید میکند که اکثراً به آمریکا و اروپا صادر میشود. در سایت کدخدانت کالاهای با کیفیت پایین نداریم  چون هدف ما جذب مشتریست . یکی از مزیت های سایت ما این است که سعی شده است روی عکسها با فتو شاپ تغییری در عکس اصلی که روی سایت قرار می گیرد انجام نشود .  ۹۵ درصد مشتریهای ما بر این باورند که برخلاف سایر سایتها در سایت کدخدانت چون هیچ عکسی با فتوشاپ به آن رنگ و لعاب داده نشده ، از روی عکسها کیفیتهای لباسها قابل تشخیص است . در صورتی هم که کیفیت کالایی پایین بوده و یا دارای فروش کمتری باشد ، آن را از رده محصولات با کیفیت جدا کرده و در قسمت توضیحات ذکر می گردد که این  لباس فقط مخصوص فروشگاه های حراج لباس میباشد و نه فروشگاههای معتبر و یا اینکه درج خواهد شد که این مدل لباس از فروش کمتر یا متوسطی برخوردار است . حتی پس از این که در مشخصات کالا این موارد ذکر شد و باز هم مشتری آن مدل را انتخاب کند از طریق تماس تلفنی توسط مسئول فروش سایت این مساله به مشتری گوشزد خواهد شد . از آنجا که مهمترین هدف سایت بزرگ کدخدانت جلب اعتماد مشتریان و افزایش مشتریان خود است به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد ، مشتریان لباس از خرید اینترنتی نا امید شده و یا فقط یک بار خرید نمایند . اکثر مشتریان دائمی سایت ما پس از اولین خرید به مشتری دائمی ما تبدیل شده اند زیرا که اگر اینگونه نبود سایت کدخدانت نمی توانست در طول این چند سال به بزرگترین سایت عمده فروشی لباس ایران تبدیل شده و بیشترین بازدید و فروش را در بین تمام سایت های معتبر لباس در ایران داشته باشد .  بنا بر نظر سنجی گذاشته شده در بین مشتریان و پرسش های همکاران ما از مشتریان خود ، اکثر مشتریان از خدمات سایت رضایت داشته اند . ما به خود می بالیم که توانسته ایم تا این حد موجب رضایت و اعتماد مشتریان را جلب نمایم اما همچنان امیدواریم در آینده و در جهت سهولت در خرید و اعتماد شما و با یاری ایزد منان و دریافت نظرات و انتقادات شما دوستان و همراهان همیشگی ، روز به روز بر کیفیت خدمات خود بیافزایم . چرا که نامیدی هر مشتری از خرید اینترنتی بقای عمر سایت کدخدانت را به خطر می اندازد .

 

۵ – آیا کدخدانت نمایندگی لباس هم اعطا میکند ؟ شرایط نمایندگی پوشاک چیست ؟

با توجه به این که مفهوم این سوال از نظر مشتریان عزیز ما متفاوت است و هر مشتری به یک شیوه و از نظر خود مایل به همکاری با ما می باشد می توان این سوال را از زوایای مختلفی جواب داد ، اگر منظور شما این است که بخواهید از محصولات ما در فروشگاه خود استفاده کنید و این تضمین به شما داده شود که محصولات فروش رفته در شهر شما در انحصار فروشگاه شما باشد ، فقط در صورتی امکانپذیر است که خرید شما در طول سال بحدی باشد که حداقل نیمی از مشتریان شهر شما از سایت کدخدانت در طول سال خریداری می کنند ، در اینصورت این تضمین به شما داده خواهد شد و درحد توان نیز از شما حمایت خواهیم کرد ، چرا که با اینکار و با توجه به کیفیت اجناس خود مطمئنیم شما نیز روز به روز مشتریان بیشتری را در شهر خود جلب نموده و خرید شما از ما نیز بیشتر خواهد شد . اگر منظور از این سوال این است که کدخدانت محصولاتش را به فروشگاه شما ارسال کند و فروشگاه شما هر زمان که کالا را به فروش رسانید مبلغ را ارسال کند . و یا اینکه خرید غیر نقدی داشته باشید جواب ما منفی است و سایت عمده فروشی لباس کدخدانت چنین شیوه ای برای فروش در نظر ندارد . اگر قیمتهای کدخدانت برای شما به صرفه است خرید خود را با مقدار کمتر از ما شروع کنید در صورتی که فروش خوبی داشته باشید کدخدانت نیز برای پیشبرد اهداف خود به صورت های مختلف از شما حمایت خواهد کرد . با این کار شما نیز در آینده نزدیک در گروه مشتریان ویژه سایت بزرگ عمده فروشی لباس کدخدانت قرار خواهید گرفت .

 ۶ – چگونه باید به جزیره قشم بیایم و آیا با ماشین شخصی امکان دارد وارد جزیره شویم؟

بله . این امکان وجود دارد . همه هموطنان عزیز میتوانند بوسیله کشتی های بزرگ که در اصطلاح به لندیگرافت معروفند با صرف هزینه ای  ( بین ۶۰ تا ۱۰۰ هزار تومان جهت ورود و خروج هر خودرو ، که در فصول مختلف سال متغیر است ) با خودرو شخصی خود وارد جزیره شوند .  هزینه سرنشینان خودرو  نیز مجانی میباشد . هموطنانی که قصد دارند با خودرو شخصی خود به قشم مسافرت کنند باید از مسیر بندر پهل که در نزدیکی شهر بندرعباس قرار دارد به جزیره قشم وارد شوند برای این امر قبل از صد کیلومتری شهر بندرعباس به طرف بندر پهل حرکت کرده و در مسیر راهنمایی  بگیرید . اگر قصد مسافرت به قشم را دارید و از علاقه مندان جزیره قشم  هستید می توانید  برای کسب اطلاعات از این جزیره به سایت عصر قشم مراجعه کنید .  در این سایت اطلاعات کاملی از جزیره قشم موجود است .

 

  ۷- آیا به صورت تک هم فروش لباس دارید؟

فعالیت ما در سایت کدخدانت فقط فروش عمده پوشاک بچه گانه  و لباس زنانه میباشد و به هیچ عنوان سفارش خرده فروشی پوشاک بچه گانه و زنانه در سایت کدخدانت ثبت نخواهد شد . لطفا در مورد خرید تک لباس با ما تماس نگیرید .

۸ – کالاهای ارسالی بعد از چند روز به مقصد میرسد؟

۹۵ درصد مواقع از روز ارسال بار تا تحویل کالا در محل ۳ الی ۵ روز ، زمان می برد .

۹ – اگر کالایی زدگی یا پارگی داشته باشد شما قبول میکنید؟

بله  . اما با توجه به این که خریدها و سفارشات ما از طریق شرکتهای معتبر تولیدی لباس می باشد ، این گونه مشکلات کم سابقه است ولی هرگونه اشکال و ایراد احتمالی در کالا را با مرجوع نمودن ، تعویض و یا پرداخت مبلغ جبران میکنیم.

 

 ۱۰ – آیا شما فروش چکی یا اعتباری هم دارید؟

با بالا رفتن هزینه ها ، اکثر خریدها به سمت خرید اینترنتی خواهد رفت . سایت لباس کدخدانت مفتخر است که نزد مشتریان عمده لباس در کشور به عنوان بزرگترین سایت کلی فروشی لباس بچه گانه و زنانه فعالیت نماید و دارای نماد اعتماد از سازمان صنعت و معدن و تجارت می باشد . اگر هدف مشتری خرید غیر نقدی و چکی بدون اعتمادسازی باشد ، این امکان وجود ندارد . سعی کنید خرید خود را با کدخدانت شروع کنید چون پس از چند بار خرید توسط شما باعث ایجاد اعتماد خواهد شد . مشتریانی که مدتی نیاز فروشگاههای خود را از سایت عمده فروشی لباس کدخدانت تامین نمایند میتوانند از شرایط خرید غیر نقدی سایت نیز استفاده نمایند ، نه مشتریانی که فقط با یک خرید جزیی انتظار خرید بالا و غیر نقدی را دارند . کدخدانت برای حمایت و رونق کسب و کار مشتریان دایمی خود و با توجه به ضوابط و قوانین خاص سایت و پس از مدت زمان خاص امکان دریافت چک از آنها را دارد .

۱۱  – سایز بندیها و رنگبندی هایی که در سایت نوشته شده است به چه شکلی است توضیح دهید.

برای هر کالا سعی شده است تمامی مشخصات آن کالا بطور واضح توضیح داده شود . حتی جهت تسهیل در کار شما ، در تمامی مدلها اندازه های واقعی در واحد سانتیمتر برای دو سایز کوچکترین و بزرگترین هر مدل در جدول اندازه مدلهای لباس آورده شده تا شما در تشخیص سایزبندی واقعی مدلها دچار اشتباه نشوید . ضمن اینکه بصورت تقریبی نیز سایز بندی مدلها قید شده است اما شما می توانید براحتی و با مطالعه اندازه های واقعی در جداول اندازگیری به سایز واقعی لباسها پی ببرید از نطر ما اندازه های درج شده در جدول معتبر می باشند . منظور از اندازه دور سینه اندازه زیر بغل دو آستین لباس ، منظور از طول لباس از سرشانه تا پایین لباس ، منظور از فاق شلوار یا شلوارک از کمر تا فاق شلوار و منظور از طول شلوار نیز از کمر تا پاشنه پای شلوار یا شلوارک می باشد . تمام رنگبندی مدلها نیز بدون هیچ گونه رنگ و لعاب مصنوعی و یا هیچ گونه جلوه اضافی و بصورت کاملاً طبیعی در تصاویر هر مدل به نمایش در آمده است  .

 ۱۲ – آیا میشه از هر مدل کالا نیم جین خرید کرد؟

همانطور که در قسمت افزودن به سبد خرید مشخص است در اکثر مدلها گزینه انتخاب ۶ عدد وجود دارد و شما می توانید حداقل نیم جین از هر مدل را انتخاب نمایید .  ولی پیشنهاد ما به شما این است که اگر میخواهید ۲۰ مدل کالای نیم جینی خرید کنید ۱۰ مدل خرید کنید ولی بصورت جین کامل . زیرا هر جین یک سری کامل در اندازه ها و رده های سنی و همچنین رنگبندی کامل می باشد . اگر شما نیم جین از یک مدل خرید کنید یعنی شما از نصف اندازه کامل و با رنگ بندی کامل خرید میکنید . مثلاً یک کالای سه رنگی در سایزبندی ۱و۲و۳و۴ ، درجین دوازده تایی کامل در هر سایز سه رنگ دارید ولی اگر نیم جین خرید کنید رنگبندی و سایز بندی بصورت ناقص در می آید ، شما سعی کنید خرید خود را بصورت جین کامل انجام دهید زیرا برای فروش نیز با مشکل کمتری مواجه خواهید بود ، اما با مسولیت خود شما خرید نیم جین بلامانع است و ما نیز در حد توان به بهترین شکل یک جین را به دو نیم جین مساوی تقسیم خواهیم کرد و برای شما ارسال خواهیم نمود .

 

۱۳ – برای راه اندازی یک فروشگاه بچه گانه فروشی چقد سرمایه لازم است؟

پیشنهاد ما اینست که برای دریافت جواب این سوال با فروشگاههای شهر خودتان مشورت کنید آنها بهتر میتوانند شما را راهنمایی کنند . برای راه اندازی یک فروشگاه پوشاک نیاز به مکان و موقعیت مناسب فروشگاه ، اجاره بهای مناسب نسبت به موقعیت فروشگاه ، تنوع و نوع لباسهای مورد نیاز در فروشگاه و … دارد . اگر نیاز به یک حساب ساده و تقریبی جهت اطلاع از میزان سرمایه اولیه جهت راه اندازی فروشگاه دارید میتوانید محاسبه کنید مثلا اگر یک فروشگاه لباس بچگانه یا زنانه صد مدل لباس نیاز دارد صد جین از کالاهایمان را در سایت بصورت میانگین محاسبه کنید .

۱۴ – میخواهم مغازه لباس بچه گانه فروشی یا فروشگاه لباس زنانه راه اندازی کنم سرمایه دارم ولی تجربه ندارم. چه کار کنم؟

این سوال خیلی از مشتریان سایت لباس کدخدانت است افرادی که قصد تغییر شغل و سرمایه گذاری در بازار پوشاک دارند . به شما تبریک می گوییم اگر در این کار پشتکار داشته باشید براحتی می توانید موفق شوید . چرا که لباس یکی از نیازهای اساسی میباشد و در فصول مختلف سال مشتریان خاص و ویژه دارد و آینده شما هم با توجه به تلاش شما تضمین شده است .  با توجه به آبرومند بودن این کسب و کار و برکتی که این شغل برای افراد با نیت پاک دارد و با توکل بر خداوند و نیت خالص کار خود را شروع نمایید مطمئناً در کار خود موفق خواهید شد . پیشنهاد ما به افراد مبتدی فروشنده لباس این است ، که عجول نبوده و  تحقیقات خود را در زمینه بازار لباس تا مدتی ادامه دهند . بهترین پیشنهاد کدخدانت به شما اینست که قبل از راه اندازی فروشگاه خود کارمند یک فروشگاه لباسهای بچگانه یا فروشگاه لباس زنانه شوید . چون با این کار شما بعد از مدتی به نیاز مشتریان لباس بچگانه و زنانه دست مییابید . شاید این تجربه کسب کردن ، چند ماه از وقت شما را بگیرد ولی شما تجربه ای کسب میکنید که آینده شما را میسازد . با توجه به تیم تشکیل دهنده سایت بزرگ عمده فروشی لباس کدخدانت و تجاربی که از فروش بصورت عمده و تک فروشی در سالهای مختلف داشته ایم  ما نیز در کمال افتخار سعی خواهیم نمود در خریدهای اولیه شما ، بهترین مدلها را به شما پیشنهاد دهیم تا بازار شما رونق گرفته و شما نیز در ادامه و به امید خداوند به یک فروشنده خبره لباس مبدل خواهید شد و آنموقع ما نیز از تجربیات شما استفاده خواهیم نمود . سایت بزرگ کدخدانت نیازمند توصیه ها و تجارب شما عزیزان در جهت بهبود کیفیت خدمات خود می باشد .

 

۱۵ – آیا در خرید حضوری مشتری میتونه کالاهای خرید شده را با خودش تا شهرستان ببره؟

طبق قانون کشور و سازمان مناطق آزاد فرد نمی تواند به صورت عمده کالا را از جزیره خارج کند این کار قاچاق کالا محسوب می شود . ولی خرید بصورت تکی و در حد نیاز شخصی بلامانع است . در مسیر بازگشت از جزیره ایست بازرسی های زیادی جهت تفتیش خودروهای عبوری وجود دارد و در صورت کشف کالای قاچاق ، شامل جرایم سنگینی که بعضاً تا چند برابر قیمت خود کالا می باشد می شود .  این قانون برای همه راههای زمینی ، هوایی و دریایی یکسان است .

 ۱۶ – فروش لباس تابستانه در چه تاریخی است ؟

همه مدل های لباس بچه گانه و زنانه تابستان از مبدا خریداری شده و هم اکنون در حال انتقال به کشور است طبق برنامه در تاریخ ۲۰ فروردین  ماه این لباس ها توسط گمرک  ترخیص خواهد شد . به اطلاع کلیه مشتریان عزیز میرسانیم درتاریخ ۲۹ فرووردین ماه منتظر فروش بهترین مدلهای لباس های تابستان زنانه و بچگانه باشید .

 ۱۷ – هر نفر در خرید حضوری چقدر میتونه کالا با خود از جزیره به شهرستان ببرد؟

طبق قانون هرنفر به مبلغ ۸۰ دلار بعد از گرفتن برگ سبز از گمرک واقع در شهر قشم میتواند کالا را از قشم خارج کند . در ضمن این مبلغ کالا باید در حد نیاز شخصی باشد . با خرید عمده و کلی نمیتوان کالا را خارج کرد .

۱۸ – برگ سبز چیست؟

برگ بلامانع خرید کالای خارجی از مناطق آزاد . هر نفر ایرانی در سال فقط یکبار میتواند از برگ سبز استفاده کند . بوسیله هر برگه سبز به مقدار ۸۰ دلار میتوان کالا از جزیره خارج کرد .

۱۹ – ساعت کار فروشگاه عمده فروشان بازار چه زمانی است و روزهای تعطیل بازار جزیره چه روزهایی در سال است؟

ساعت کار بازار قدیم و بازار عمده فروشان از ۸ صبح الی ۴ عصر بصورت یکسره می باشد . بازار جزیره در هفته تعطیلات ندارد و همه روزه بازار فعال می باشد . روزهای تعطیلی بازارعبارتند از روز وفات امام خمینی (ره) ، تاسوعا و عاشورای حسینی ، ۲۱ رمضان شهادت امیرالمومنین علی (ع) و وفات حضرت محمد(ص) اعیاد قربان و فطر . کلیه روزهای تولد بزرگان بازار فعال می باشد . اگر قصد سفر به جزیره داشتید و در تقویم تعطیلات رسمی بود میتوانید جهت اطمینان کامل با اطلاعات بازار قدیم درگهان به شماره  ۷۸ – ۰۷۶۳۵۲۶۸۵۷۵  تماس گرفته و اطلاعات کامل را دریافت کنید.

۲۰ – همه کالاها جین ۱۲ تایی هستند؟

بله بیشتر کالاها جین ۱۲ تایی هستند . کالاهایی که تعداد سری های متفاوت مثل  ۱۶ یا ۲۰ عددی باشند در قسمت مشخصات کالا نوشته شده است .

   اگر پس از مطالعه این صفحه سوال بی پاسخی و یا هرگونه پیشنهاد یا انتقادی دارید میتوانید به کانال تلگرام عمده فروشی لباس کدخدانت با کلیک روی لینک زیر وارد شوید و خیلی سریع جواب خود را از همکاران ما دریافت کنید .

آدرس کانال تلگرامی کلیفروش لباس کدخدانت : telegram.me/kadkhodanet

%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%84-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%d8%b9%d9%85%d8%af%d9%87-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3-%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af%db%8c-%d9%be%d9%88%d8%b4

همچنین بوسیله فرم زیر می توانید نظرات و سوالات خود را ارسال نمایید . در اولین فرصت همکاران ما به سوالات شما در صفحه سوالات متداول پاسخ گفته و از نقطه نظرات شما در جهت رفع ایرادات سایت استفاده خواهند نمود .

نام شما (الزامی)

ایمیل (الزامی)

موضوع

پیام شما