سرمایه مورد نیاز برای یک فروشگاه لباس بچه گانه

افرادی هستند که در ابتدای راه اندازی فروشگاه لباس بچه گانه هستند و با تماس با ما میپرسند که برای راه اندازی یک مغازه لباس بچه گانه فروشی به چقد سرمایه اولیه نیاز است .

ما در این مقاله به اختصار در این مورد شما را راهنمایی میکنیم امیدوارم این مقاله بتواند کمک کوچکی در راه اندازی فروشگاه پوشاک فروشی تان باشد .

برای راه اندازی یک فروشگاه لباس بچه گانه به این شکل نیست که برای شما یک مقدار سرمایه پیشنهاد بدهیم چون راه اندازی یک فروشگاه لباس بچگانه در همه شهرهای ایران نیاز به سرمایه مشابه ندارد .

مثلا اگر شما میخواهید در یک بازار تک فروشی لباس با اجاره بها ماهی ۵ میلیون تومان در تهران یک مغازه لباس بچه گانه راه اندازی کنید ممکن است سرمایه ای بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان مورد نیاز شما باشد .

ولی اگر در شهر یزد سکونت دارید و قصد دارید در یک پاساژ شلوغ با اجاره بهای ماهی ۲ میلیون تومان فروشگاه لباس بچه گانه راه بیندازید ممکن است با مبلغ ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان هم فروشگاه بچهگانه فروشی راه اندازی کنید .

پس با این حساب سرمایه مورد نیاز شما برای راه اندازی لباس بچه گانه فروشی متناسب با اجاره بهای محل فروشگاه شما و مقدار شلوغی بازار باید تعیین کنید .

به نظر ما شما سعی نکنید در یک مکانی که هر ساعت ممکن است در جلو فروشگاه شما ۲ نفر فقط از ویترین لباس فروشی تان دیدن کنند مغازه را راه اندازی کنید و به این فکر نباشید که یک مکان ارزان برای لباس بچه گانه فروشی تان انتخاب کنید سعی کنید یک مکان شلوغ و پر رفت و امد انتخاب کنید تا فروش شما افزایش یابد .

پیشنهاد بعدی ما این است که اگر هیچ سررشته ای در فروش لباس بچه گانه ندارید عجولانه اقدام به راه اندازی پوشاک فروشی نکنید سعی کنید در این باره تحقیق کنید یا یک سال را در یک فروشگاه لباس بچه گانه فروشی مشغول باشید تا تجربیات کافی را بدست آورید .

یکی دیگر از مساله هایی که میتواند شما را در این مسیر موفق کند این است که سعی نکنید در مغازه لباس فروشی تان محصولات ارزان و بیکیفت عرضه کنید . شاید در برخورد با مشتری به این نتیجه رسیده باشید که مشتری محصولات ارزان فقط میخرد ولی به این شکل نیست . سعی کنید بهترین کیفیت ها را عرضه کنید تا مشتری از فروش لباس شما شاکی نباشد و مشتریان ثابت جذب کنید .

فروشگاه لباس بچه گانه

فروشگاه لباس بچه گانه

 

به اشتراک بگذارید :