خرید عمده لباس از کدخدانت قشم و کدخدانت تهران

در این صفحه به اختصار روش خرید از سایت کدخدانت وچگونگی دریافت کد تخفیف وروش های ارسال توضیح داده خواهد شد .

نکته مهم

به این نکته توجه کنید که محصولات کدخدانت به صورت دو شعبه جدا از هم کدخدانت قشم و کدخدانت تهران که شیوه های فروش و تخفیف و روش ارسال جدا از هم و متفاوت دارند عرضه میشود و کالاهای هر گروه با کدهای متفاوت از هم جدا میگردند . کدهایی که در ابتدای انها با P شروع میشوند محصولات شعبه تهران و مابقی کدها محصولات شعبه قشم میباشند . 

سعی کنید در ابتدا همه محصولات دو شعبه را بازدید کنید و بعد از قطعی بودن خرید در صورتی که از محصولات دو شعبه قصد خرید دارید دو فاکتور جدا از هم به صورت اینترنتی در سایت ارسال کنید یا کدها را به صورت جداگانه ارسال فرمایید زیرا شیوه های فروش و تخفیف و ارسال دو شعبه با هم متفاوت است .

برای دریافت کد تخفیف و شیوه هزینه های ارسال هر شعبه روی شعبه مربوطه در پایین کلیک کنید .

کدهای تخفیف و شیوه های ارسال کدخدانت قشم(محصولات خارجی)

کدهای تخفیف و شیوه های ارسال کدخدانت تهران (ایرانی و خارجی)
از محصولات داخلی برای حمایت از تولید ملی در سایت استفاده شده است برای رسیدن به این فرهنگ مهم دستهایمان را بهم گره بزنیم .

نحوه و مراحل خرید عمده لباس از سایت عمده فروشی لباس ایران (کدخدانت )

۱ . بعد از مشاهده محصولات و قیمت ها در کدخدانت به همین صفحه مراجعه کنید و با توجه به خرید خود از شعبه قشم یا تهران در قسمت بالا کدهای تخفیف را دریافت کنید . (اطلاعات بیشتر در این مورد )

۲ .بعد از مشاهده قیمت و کسر کد تخفیف قیمت ها را با بازار شهر خود مقایسه کنید . (اطلاعات بیشتر )

۳ . بعد از مقایسه قیمت ها مدل های به صرفه را انتخاب کنید و اقدام به ثبت فاکتور اینترنتی کنید . (اموزش کامل )

۴ . بعد از ثبت فاکتور اینترنتی با توجه به مقدار بیعانه یا مبلغ خرید که در قسمت کدهای تخفیف و شیوه فروش هر شعبه معین شده نسبت به ارسال مبلغ یا بیعانه اقدام کنید و با تماس به ما اطلاع دهید. (اطلاعات بیشتر )

۵ . همیشه بعد از ثبت فاکتور در ساعات کاری از طرف کدخدانت با شما تماس گرفته میشود و هماهنگی های لازم به اطلاع شما میرسد.

۶ . بعد از هماهنگی های لازم با شما در اولین فرصت بسته شما به ادرس شما ارسال میشود و زمان تحویل و تمامی اطلاعات دیگر را میتوانید از قسمت کدهای خرید و شیوه های ارسال دو شعبه در همین صفحه مطالعه کنید .

مزیت مهم خرید اینترنتی از سایت کلی فروشی لباس ایران ( کدخدانت )

خرید اینترنتی امن امروزه نیاز اول هر فروشگاه لباس است چرا که با بالا رفتن هزینه ها و مشغله های شغلی زیاد انتخاب بهترین مدل ها در کوتاهترین زمان فقط با اینترنت میسر است . برای مثال  یک فرشنده لباس نمیتواند هر روز ساعاتی از تایم کاری خود را به گشت و گزار در بازار های سنتی و عمده فروشی شهر خود سپری کند و حتی بیشتر اوقات فروشنده از شهری به شهر دیگر به قصد خرید بهتر مسافرت میکند این کار چند روز از وقت  خود را میگیرد . و بارها مشاهده شده بعد از سفر و مراجعه به مناطق پخش لباس میبیند که از مدل های جدید خبری  نیست و فروشنده چند روز قبل یا چند روز بعد زمان رونمایی مدل های جدید را بازگو میکند.

پس هیچکس نمیتواند هر روز زمان صرف خرید موفق کند .  ما مکانی امن با تاییدیه های لازم از سازمان های مربوطه را کسب کرده ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما ارائه کنیم . با خرید اینترنتی از پخش پوشاک کدخدانت شما بهترین مدل ها را در کوتاه ترین زمان خرید میکنید و به فروش میرسانید .

اطلاعات کاملتر در این مورد را از اینجا مطالعه کنید .