راه اندازی فروشگاه لباس بچه گانه یا زنانه فروشی

در امد کدامیک بیشتر است .

یکی از سوالاتی که بسیاری از افرادی که قصد راه اندازی لباس فروشی دارند با آن مواجه هستند .

هر فروشنده ای در ابتدای باز گشایی فروشگاه لباس دو دل است و از خود میپرسد فروشگاه لباس بچه گانه دارای سودآوری بیشتری است یا فروشگاه لباس زنانه ؟

در این مقاله قصد داریم معایب و مزایای این دو صنف لباس بچه گانه و زنانه مورد بررسی قرار دهیم و نظرات خود را در این مورد بیان میکنیم . شما هم اگر نظری دارید از طریق قسمت تماس با ما ارسال کنید تا از نظرات شما هم در این مورد تاستفاده کنیم .

فروشگاه لباس زنانه

تجربیات ما و تعدادی از همکاران نشان میدهد که در بازار فروش لباس زنانه اطلاعات زیادی لازم است . این اطلاعات خیلی بیشتر از اطلاع در مورد لباس بچه گانه است . مثلا اطلاعاتی در مورد مد های فصلی هر سال یا نمونه کیفیت و نمونه پارچه لباس . اگر اعتماد به نفس بالای شما نشان میدهد که میتوانید در مورد لباس زنانه قبل از شروع هر فصل مد ها را بشناسید موفقیت خوبی را در ضمینه فروش لباس زنانه کسب خواهید کرد .

فروشگاه لباس بچه گانه

ما فکر میکنیم در راه اندازی فروشگاه لباس بچه گانه به سلیقه و اطلاعات آنچنانی نیاز نیست . هر چند افرادی که هیچ اطلاعاتی در این ضمینه نداشته باشند هم دیر به نتیجه فروش عالی میرسند . بیشتر افراد فکر میکنند در راه اندازی فروشگاه لباس بچه گانه نیاز آنچنانی به سرمایه زیاد نیست ولی این طرز فکر اشتباه است . امروزه مشاهده میشود طرز فکر افراد در مورد راه اندازی مغازه لباس بچه گانه و این مورد که راه اندازی لباس بچه گانه فروشی راحت تر است سبب شده تعداد فروشگاه های لباس بچه گانه بیش از حد زیاد باشد که این امر رقابت بسیار زیادی را در صنف لباس بچگانه به وجود آورده است .

سود اوری لباس بچه و لباس زنانه

به طور کلی و در مطلب اخر میتوان گفت فروش لباس زنانه در بازار کمتر از فروش لباس بچه گانه است . ولی با توجه به رقابت بیشتر در پوشاک فروشی های لباس بچگانه فروش لباس بچه سود کمتری دارد . ولی از سویی دیگر فروش لباس های زنانه دارای سودآوری بیشتری هستند ولی میزان فروش کمتری نسبت به لباس بچه گانه دارند . هر دو صنف اگر با علاقه و با اطلاعات کاملی از شرایط و با برنامه ریزی شروع شود میتواند موفقیت امیز باشد .

 فروشگاه لباس زنانه

فروشگاه لباس زنانه فروشی

لباس زنانه فروشی

مغازه لباس بچه

فروشگاه لباس بچه گانه

فروشگاه لباس بچه گانه

لباس بچه گانه فروشی

فروشگاه لباس بچه گانه

به اشتراک بگذارید :