راهنمای خرید عمده لباس

راهنمای خرید عمده لباس

خرید عمده لباس چه به صورت حضوری و چه غیرحضوری، از کارهای مهم و پرخطری است که نیاز به تجربه و دانش زیادی دارد. بسیاری از فروشندگان با خرید عمده لباس درگیر هستند و نمی­دانند دقیقا از کدام بازار و کدام منطقه خرید کنند. برای خرید عمده نیاز است که علاوه بر ارزان بودن لباس و سودآوری آن، لباسهای خریداری شده از کیفیت خوب بهره مند باشند تا رغبت و تمایل مشتریان به خرید آنها بیشتر شود. در این مقاله کدخدانت، چند نکته کلی برای راهنمای خرید عمده لباس را مرور می­کنیم.

 

راهنمای خرید عمده لباس

 

انتخاب فروشگاه مورد نظر

 

در این مرحله باید به دنبال فروشگاه یا بنکداری باشید که از چند وجه قابل قبول باشد. اول از همه باید فروشگاه را بشناسید و یا از اعتبار آن مطمئن شوید. برای این کار به نام و آوازه فروشگاه در بازار و یا در صورت اینترنتی بودن فروشگاه، به نماد اعتماد الکترونیکی آن توجه داشته باشید. اینکه باید مطمئن شوید آن فروشگاه لباسهای باکیفیت و از برندهای خوب عرضه می­کند. فروش لباسهای باکیفیت به مراتب از لباسهایی با برندهای نامعلوم بیشتر است. از طرفی، فروشگاه مورد نظرتان باید از لحاظ قیمتی با بودجه شما هماهنگ بوده و همچنین شرایط ارسال لباسها را برای فروشگاه شما داشته باشد.

انتخاب لباس

 

برای انتخاب و خرید عمده لباس نیاز است به چند نکته توجه داشته باشید. در ابتدا به فصل و رنگهای مناسب آن توجه کنیدو مثلا در فصل تابستان رنگهای زنده و درخشان طرفداران بیشتری دارند و یا در فصل پاییز، رنگهای گرم بیشتر مورد توجه قرار می­گیرند. لباسهای سفید و مشکی نیز همواره در تمام فصول، طرفداران خاص خود را دارند. مساله دیگری که باید برای خرید لباس به آن توجه داشته باشید، مد روز است. بسیاری از لباسها تاریخ مصرف خاص خود را دارند. اگر آن لباس دیگر در میان ترندها و صفحات مُد و فشن دیده نشود، خریدن آن کار پرخطری است. برای دانستن سلیقه مسلط به بازار، بهتر است شبکه­های اجتماعی را زیر نظر داشته باشید.

 

 

اطلاع از دنیای منسوجات

 

برای فروشندگان لباس، تنها قیمت و مدل مهم نیست. شما به اطلاعات جزیی تری از لباسها احتیاج دارید تا بتوانید بهترین خرید را برای فروشگاهتان انجام دهید. اطلاعات خود را درباره لباسها، نوع پارچه­ها، الیاف طبیعی و مصنوعی و… بالا ببرید. اطلاعات و دانش بیشتر درباره لباسها، به فروش بیشتر شما کمک می کند. چرا که با این اطلاعات می­توانید لباسهایی با جنس و کیفیت بهتر را تشخیص داده و خریداری نمایید. همچنین می­توانید به خریدارانتان مشاوره دهید و یا متوجه شوید کدام دسته از لباسها فروش بالاتری دارند. با مطالعه مقالات و مجله­های مرتبط به این حوزه، می­توانید دانش تخصصی خود را افزایش داده و از رقبایتان پیشی بگیرید.

تنوع در رنگ و مدل

 

یکی از اشتباهات رایج در امر خرید عمده لباس، خرید بر اساس یک طیف سلیقه ای خاص است. توجه داشته باشید که خریداران شما از گروه­های سنی متفاوت و با سلیقه­های بسیار متنوع هستند. سعی کنید خودتان را به جای آنها بگذارید و در خرید لباس عمده، تنوع در رنگ و مدل لباسهایتان را بالا ببرید. این کار باعث می­شود بتوانید طیف گسترده­تری از مشتریان را جذب کرده و در نتیجه، سود بیشتری کسب کنید.

محصولات کودک کدخدانت

محصولات زنانه کدخدانت

محصولات مردانه کدخدانت

به اشتراک بگذارید :