خرید عمده لباس از کدخدانت قشم و کدخدانت تهران

در این صفحه به اختصار روش خرید از سایت کدخدانت توضیح داده خواهد شد .

نکته مهم

به این نکته توجه کنید که محصولات کدخدانت به صورت دو شعبه جدا از هم کدخدانت قشم و کدخدانت تهران که شیوه های فروش و تخفیف و روش ارسال جدا از هم و متفاوت دارند عرضه میشود و کالاهای هر گروه با کدهای متفاوت از هم جدا میگردند . کدهایی که در ابتدای انها با P شروع میشوند محصولات شعبه تهران و مابقی کدها محصولات شعبه قشم میباشند . 

سعی کنید در ابتدا همه محصولات دو شعبه را بازدید کنید و بعد از قطعی بودن خرید در صورتی که از محصولات دو شعبه قصد خرید دارید دو فاکتور جدا از هم به صورت اینترنتی در سایت ارسال کنید یا کدها را به صورت جداگانه ارسال فرمایید زیرا شیوه های فروش و تخفیف و ارسال دو شعبه با هم متفاوت است .

برای دریافت شیوه فروش تخفیفات ویژه و روشهای ارسال هر شعبه روی شعبه مورد نظر کلیک کنید

شیوه فروش کدخدانت قشم

شیوه فروش کدخدانت تهران

 

جهت اطلاع از کلیه مراحل خرید و مزایای مهم خرید اینترنتی پوشاک از سایت کدخدانت به شما پیشنهاد می کنیم حتماً  این صفحه را مطالعه نمایید .

مشتریان عزیز سایت کدخدانت دقت نمایید با توجه به اینکه تعداد مدلهای موحود در سایت بسیار زیاد بوده و نزدیک به ۵۰۰ مدل لباس اعم از لباس بچگانه ، پوشاک زنانه ،لباسهای مردانه ، مدلهای جدید شال و روسری و … در سایت قرار دارد شما براحتی می توانید بهترین و پرفروش ترین مدلها را از نظر خود انتخاب نموده و یک خرید اینترنتی کامل و امن داشته باشید ، لذا ضروری است که حتماً کلیه صفحات مدلهای موجود لباس را بازدید نموده تا همه مدلها را ببینید و سپس انتخاب نمایید . ما به شما پیشنهاد میکنیم برای اینکه یک خرید کامل و خوب داشته باشید قبل از ثبت فاکتور این مراحل را حتماً طی کنید :

روش خرید اینترنتی لباس بصورت عمده از سایت کدخدانت به اختصار :

الف – ورود به سایت کدخدانت ، مشاهده مدلها و قیمتهای سایت کدخدانت و مقایسه قیمتها با قیمتهای بازار

ب – ثبت فاکتور آنلاین و هماهنگی با همکاران ما در سایت

ج – واریز مبلغ بیعانه یا فاکتور به یکی از حساب های سایت و ارسال کد پیگیری فیش واریزی مشتری به شماره های ارتباطی ما

د – آماده کردن اجناس فاکتور مشتری در اولین فرصت پس از واریز شدن مبلغ مورد نظر و ارسال بار به آدرس مشتری

ه – تحویل گرفتن بار ارسالی پس از ۳ الی ۵ روز از تاریخ ارسال بار ، توسط مشتری و چک کردن کامل بار و هماهنگی با همکاران ما جهت تسویه کامل فاکتور

جهت دریافت اطلاعات کاملتر ادامه این مطلب را مطالعه نمایید …

نحوه ارسال و کدهای تخفیف شهر های مختلف را با کلیک بر روی شهر مورد نظر مطالعه کنید

تهران , کرج , قم , اراک , مشهد

اهواز , دزفول , مسجد سلیمان , خرمشهر

کرمانشاه , سنندج , همدان , یزد , کرمان , سیرجان

جزیره کیش , بندر لنگه , شیراز , داراب , فسا

زاهدان , رشت , ساری , استارا , نیشابور , بوشهر

گناوه , کنگان , بندر ترکمن , بندرعباس , اصفهان , شهرکرد.

روش خرید اینترنتی عمده از بزرگترین و معتبرترین سایت عمده فروشی لباس کشور ” کدخدانت “

۱– در ابتدا وارد سایت بزرگ کدخدانت شده و همه مدلها را همراه با قیمت آنها ببینید ( توجه داشته باشید که قیمت ثبت شده هر مدل لباس در سایت ، یک قیمت پایه بوده و این قیمت برای شهرهای مختلف کشور دارای  تخفیفات متفاوتی است .  جهت اطلاع از قیمت کالا در شهر خود و سایر تخفیفات ویژه سایت عمده فروشی لباس کدخدانت ، صفحه تخفیفات خرید را مطالعه نمایید )

۲- پس از مشاهده مدلها و قیمت آنها می توانید به بازار عمده فروشان لباس در شهر خود رفته و قیمت لباسهای مورد نظر در سایت کدخدانت را با قیمتهای موجود در شهر خود مقایسه نمایید ، سپس مدلهایی که بنظرتان دارای قیمت مناسبتر نسبت به شهر شماست و شما قادر به فروش آن در فروشگاه خود هستید را انتخاب نمایید.

۳- مراجعه به سایت کدخدانت و ثبت فاکتور آنلاین ( جهت اطلاع از نحوه ثبت فاکتور آنلاین اینجا را کلیک کنید . در صورتی که اجناس مورد نظر خود را با رنگ بندی و سایز بندی کامل می خواهید باید سری کامل هر مدل لباس را انتخاب نماید . در صورت انتخاب نیم جین یا سری ۶ تایی ، رنگبندی و سایز بندی لباس ناقص خواهد شد )

۴- تماس گرفتن همکاران ما در سایت کدخدانت با شما در اولین فرصت پس از مشاهده فاکتور شما و هماهنگی جهت پرداخت بیعانه یا کل مبلغ فاکتور ( توجه داشته باشید که با توجه به شهر شما و نحوه ارسال بار ، در صورت ارسال بار با پیک به شهر شما ، نیاز است که فقط مبلغ بیعانه را به حساب ما واریز نمایید و مابقی مبلغ فاکتور را در زمان تحویل گرفتن اجناس با پیک تسویه می نماید اما در صورت ارسال بار بوسیله باربری می بایستی کل مبلغ فاکتور را بحساب سایت واریز نمایید تا پس از آن بار شما به آدرس شما ارسال گردد . جهت اطلاع کامل از نحوه ارسال بار اینجا را کلیک کنید )

۵- پس از واریز نمودن مبلغ بیعانه یا کل فاکتور حتماً شماره پیگیری فیش واریزی خود را یادداشت نموده و یا با عکس از طریق نرم افزارهای مجازی تلفن همراه به شماره های ما ارسال کرده و با ما هماهنگ نمایید .

۶ – همکاران ما در سایت بزرگ کدخدانت پس از چک کردن اطلاعات حساب و صحت فیش واریزی به سرعت و در اولین فرصت اجناس مورد نظر شما را تمام و کمال آماده کرده و به آدرس شما ارسال خواهند نمود . ( قبل از ارسال بار در خصوص فاکتور شما اگر نکته ای باشد با شما هماهنگ خواهد شد )

۷- بار مشتری در زمان حداکثر یک هفته پس از واریز مبلغ فاکتور یا بیعانه به حساب سایت کدخدانت به مشتری تحویل خواهد شد . مشتریان عزیز موظفند بار تحویلی را طبق فاکتور خود چک نموده و تحویل بگیرند . بدیهی است پس از آن هیچ مسئولیتی در خصوص کسری تعداد اجناس شما در تعهد ما نخواهد بود . اما اگر احیاناً مشکلاتی از قبیل زدگی در لباس وجود داشته باشد مسئولیت آن بر عهده سایت کدخدانت می باشد . سپس مشتری از طریق راه های ارتباطی با ما تماس گرفته و تایید می نماید که بار خود را تحویل گرفته است . پس از آن در خصوص نحوه تسویه حساب کامل فاکتور ، همکاران ما شما را راهنمایی خواهند نمود .

مزایای بسیار مهم خرید اینترنتی از بزرگترین سایت عمده فروشی لباس ایران ” کدخدانت “

همانگونه که اطلاع دارید ، بازار امروزه پوشاک ایران بشدت رقابتی شده است . چرا که هم تعداد فروشگاه های لباس افزایش یافته و هم تنوع و مدلهای لباس موجود در بازار بسیار زیاد شده است . به همین دلیل فروشگاه هایی در رقابت با سایر رقبای بازار موفق ترند که بتوانند از هزینه های خود کاسته و اجناس خود را با قیمت کمتری به مشتریان خود ارائه کنند . به همین دلیل سایت بزرگ و معتبر کدخدانت با بیش از ۸ سال سابقه  در زمینه تولید ، واردات و پخش انواع لباسهای بچگانه ، زنانه ، مردانه و شال و روسری بر آن شده است تا بهترین ، متنوع ترین و پرفروش ترین لباسهای مدل روز بازار را یکجا و در ویترین بزرگ فروشگاه خود آماده نموده تا مشتریان خود با خیال آسوده و امن در کنار خانواده و همکارانشان بتوانند در هر زمانی از شبانه روز با مشورت یکدیگر و بدون صرف وقت و هزینه اضافی جهت مسافرت به استانهای جنوبی و تحمل گرمای شدید هوا بهترین مدلها را انتخاب نموده و پس از یک خرید اینترنتی امن ، زمان خود را صرف فروش اجناس فروشگاه خود کنند . مهمترین مزایایی که می توانید با خرید اینترنتی از بزرگترین و معتبرترین سایت عمده فروشی لباس کشور ” کدخدانت ” برخوردار شوید انتخاب از بین مدلهای زیاد ، دیدن تمام رنگبندی مدلها ، دیدن تصویر اجناس بصورت کاملاً طبیعی و بدون هیچ گونه رنگ و لعاب دادن به عکس کالا جهت تشخیص جنس کالا ، مقایسه قیمتها با قیمتهای شهر خود ، مشورت با دوستان و همکاران و خانواده ، انتخاب در بهترین زمان ممکن در منزل یا محل کار و بدور از خستگی سفر ، بروز بودن خرید شما و اینکه می توانید بهترین مدلها را قبل از اتمام آنها بسرعت سفارش دهید ، میتوانید بجای اینکه یکبار سفر کرده و خرید زیادی انجام دهید چند بار در ماه بصورت اینرتنتی خرید نمایید ، بدلیل اینکه ما از هیچ واسطه ای در خرید کالاهای  موجود در فروشگاه مان استفاده نمیکنیم هیچ گونه هزینه مازادی بدلیل وجود داشتن واسطه پرداخت نخواهید کرد ، هیچ گونه هزینه اضافی نیز بابت سفر و هزینه های اسکان و خورد و خوراک و حمل و نقل پرداخت نکرده و کلافگی ناشی از خرید و تحویل و ارسال بار نیز نخواهید داشت .

روش خرید حضوری از فروشگاه ما در جزیره قشم

شما می توانید پس از حضور در جزیره قشم و شهر درگهان به آدرس ما واقع در بازار قدیم درگهان که بر روی سایت مشخص است مراجعه نموده و اجناس ما را از نزدیک ببینید و انتخاب نمایی

به اشتراک بگذارید :