خرید عمده لباس بچه گانه ۲۰۱۶ و نوروز ۹۵

پوشاک پسرانه پوشاک دخترانه

کم کم به پایان فروش لباس بچه گانه سال ۲۰۱۶ نزدیک میشویم قصد داریم بعد از یک سال کاری از بهترین مدل های لباس بچه که در سال قبل در تولیدی و پخش لباس کدخدانت به فروش رسید مقاله ای کوتاه بنویسیم . صحبت در مورد فروش بهترین مدل های لباس بچگانه سال ۱۳۹۵ از انجایی که روزانه بهترین فروشندگان لباس بچهگانه در سراسر ایران از سایت کدخدانت دیدن میکنند این مساله میتواند کمک بزرگی در خرید جدید انها در سال پیش رو باشد .

اینجا کدخدانت , سایت پخش لباس بازار قشم و تهران است

برای مشاهده پرفروش ترین لباس های بچه گانه امسال کلیک کنید

در نوروز ۹۵ کدخدانت توانست بهترین مدل های پوشاک بچه گانه خارجی و ایرانی را به صورت فروش اینترنتی لباس و همچنین فروش حضوری  در شعب خود به فروش برساند کیفیت مناسب همراه با قیمت های متنوع و با توجه به درخواست های مشتریان لباس کودک و نوجوان رضایت بالای مشتریان و فروشندگان پوشاک بچه گانه را به همراه داشت .

پر فروش ترین مدل های لباس بچه در سال ۲۰۱۵

در نوروز ۱۳۹۵ و بازار فروش لباس ۲۰۱۷ کمبود محصولات سایز بزرگ لباس دخترانه و پسرانه یکی از معایب بازار عمده فروشی و تولیدی لباس بود خصوصا در قسمت فروش پوشاک دخترانه در بازار کمبود احساس میشد . باید این مساله از طرف فروشندگان لباس بچه گانه در سال جدید مد نظز قرار گیرد تا با ارایه بهترین مدل ها در سنین ۶ تا ۱۴ سال بچگانه بتوان نیاز مصرف کننده را تا حد زیادی براورده کرد . یکی از مدل های لباس بچه گانه که سال ۲۰۱۵ در بورس بهترین فروش ها قرار گرفت شلوار های دمپا گت یا دمپاکش  دخترانه و پسرانه ای بود که اغلب انها از پارچه لی و جین تولید شده بودند . کارخانه های تولیدی لباس کودک و نوجوان که از قبل در تولید این محصول پیش قدم شده بودند فروش خوبی را به خود اختصاص دارند . وارد کنندگان لباس هم سعی کرده بودند تا با استفاده از پارچه هایی که تولید انها در کشور کمتر انجام میشود با تولید لباس تنوع بیشتری را به بازار فروش عمده لباس ارائه دهند .

از مدل های پرفروش لباس بچه گانه سال ۲۰۱۶ میتوان به انواع تونیک و تیشرت های طرح ساده و فانتزی و انواع لباس های ست با مارک ها و برند های خاص ایرانی و خارجی اشاره کرد .

در پایین ژورنال لباس بچه گانه سال ۲۰۱۶ برای استفاده شما مشتریان عزیز درج شده است

برای خرید آنلاین و مشاهده مدل های بچگانه خاص و جدید امسال کلیک کنید

کانال تلگرام لباس ما telegram.me/kadkhodant

تماس با ما ۰۹۱۷۱۶۷۰۴۰۶   . ۰۷۶۳۵۲۶۵۳۴۹

بهترین مدل لباس بچه گانه ۲۰۱۶ بازار تهران

مدل لباس دخترانه بچه گانه ۱۳۹۵ عمده فروشی قشم

ژورنال لباس دخترانه نوروز ۱۳۹۵

لباس بچه گانه دخترانه شیک و مدل دار

لباس برند و مارکدار بچه گانه مدل دخترونه و پسرونه

مدل های لباس بچگانه برند معروف و مارک

به اشتراک بگذارید :