برای استان چهار محال بختیاری و شهر کرد ارسال لباس از سایت کدخدانت به شکل زیر ارسال خواهد شد

خرید بالای ۲۵۰۰۰۰۰ تومان ارسال رایگان است .

برای ارسال خرید عمده لباس به این شهر اگر خرید مشتری بالای ۴۵۰۰۰۰۰ تومان باشد بیعانه ۴۰ درصدی دریافت میشود و کالا با پیک ارسال خواهد شد . در صورتی که خرید مشتری کمتر از این مبلغ باشد مشتری در صورتی که در شهر اصفهان امکان تحویل کالا را داشته باشد یعنی این که یا خریدار کالا را در اصفهان از پیک ما دریافت کند یا خریدار نماینده ای را به ما معرفی کند تا کالا را در اصفهان تحویل بگیرد در این صورت بیعانه ۴۰ درصد دریافت میگیرد و کالا را در شهر اصفهان تحویل میدهیم . در صورتی که خرید مشتری کمتر از ۴۵۰۰۰۰۰ تومان باشد و مشتری امکان تحویل کالا در اصفهان را نداشته باشد کل مبلغ قبل از ارسال دریافت خواهد شد و کالا با باربری ارسال خواهد شد.

توجه داشته باشید که اگر مشتری قصد داشته باشد کالا را در اصفهان تحویل بگیرد باید صفحه هزینه و تخفیفات شهر اصفهان را مطالعه کند .

اگر در مورد خرید و ارسال لباس سوالی دارید خیلی راحت همین الان با ما با تلگرام و واتساپ یا تماس تلفنی سوال خود را جویا شوید شماره های ما ۰۹۱۷۱۶۷۰۴۰۶   , ۰۷۶۳۵۲۶۵۳۴۹

۲- برای خرید های زیر ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان هزینه های ارسال  به شرح زیر مبلغ به فاکتور اضافه خواهد شد .

خرید های بین ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان لباس های حجم دار هر عدد ۲۰۰۰ تومان و لباس های کم حجم ۱۰۰۰ ت اضافه میشود .

(لازم به ذکر است ( شلوار و تیشرت ) جز لباس های کم حجم و ( کاپشن ، سویشرت و کالاهای پفکی ) حجم دار محسوب میشوند

خرید های بین  ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان لباس های حجم دار هر عدد ۳٫۰۰۰ تومان و لباس های کم حجم ۱٫۵۰۰ تومان اضافه میشود .

خرید های بین ۸۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۱٫۲۰۰٫۰۰۰۰ تومان لباس های حجم دار هر عدد ۳٫۵۰۰ تومان و لباس های کم حجم ۱٫۷۰۰ تومان اضافه میشود .

خرید های بین  ۴۰۰٫۰۰۰۰ تومان تا ۸۰۰٫۰۰۰ تومان لباس های حجم دار هر عدد ۴٫۰۰۰ تومان و لباس های کم حجم ۲٫۰۰۰ تومان اضافه میشود .

خرید های بین  ۲۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۴۰۰٫۰۰۰۰    تومان لباس های حجم دار هر عدد ۵٫۰۰۰ تومان و لباس های کم حجم ۲٫۵۰۰ تومان اضافه میشود .

 

 

به اشتراک بگذارید :